Si te kujdesemi per Alstromerian

Si te kujdesemi per Alstromerian , thjeshtë dhe me pak punë. Një nga bimët më të dashura dhe elegante për kopshtin. Gjithashtu mund ti mbani edhe si lule buqetash në ambientet e brendshme, në vazo me ujë.

Previous
Next

Si te kujdesemi per Alstromerian.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

Leave a Replay

Bëhu pjesë e grupit!

Merr të rejat më të fundit në fushat e kopshtarisë , hortikulturës dhe arkitkturë peisazhit.

error: Content is protected !!

Mirësevjen!

TASHMë kopshtit tuaj nuk do ti mungojë asgjë!

Hyr në llogarinë tënde!